FAQ

Wasze pytania

Jaki jest czas wysyłki?


Produkty gotowe (metkowiec, girlanda, miejska mata, gotowe książeczki) wysyłam w ok. 2dni robocze. Szycie książeczki na zamówienie trwa trochę dłużej i może zająć do 2 tygodni. Jeżeli masz jakiś konkretny dzień (np. urodziny), na który musisz zdążyć, napisz do mnie i dam znać, czy zdążę.
Czy mogę wybrać więcej niż 10 stron?


W zasadzie tak. Ale musi to być parzysta ilość.
Gdzie mogę odebrać produkty osobiście?


Nie mam swojego sklepu stacjonarnego, ale kręcę się dużo po Bydgoszczy i Toruniu. Jeżeli jesteś z okolicy to do mnie napisz i umówimy się w jakimś dogodnym miejscu.
Dlaczego niektóre strony są od 3 roku życia?


Do niektórych stron dołączone są małe elementy (np. szafa, sygnalizacja), które mogą być połknięte przez dziecko. Zadania takie jak kółko i krzyrzyk maluchy rozumieją w zupełnie inny sposób i po prostu mają frajdę z zabawy rzepem. Oczywiście, że to też wpływa korzystnie na rozwój małej motoryki, ale powinno się odbywać pod okiem osoby dorosłej. Pewnie, możesz zamówić strony/książeczki oflagowane jako te powyżej 3 r.ż.! Ale robisz to na własną odpowiedzialność :) Druga sprawa jest taka, że właśnie chodzi o zdolności poznawcze. Niektóre zadania są po prostu trudniejsze. Widziałam nie raz, jak dzieci się bawią i widziałam, że często jeżeli nie rozumieją, o co chodzi w jakiejś stronie to i tak znajdą na nią swój sposób! I to jest ok! Nie dziw się, że dziecko nie potrafi ułożyć prawidłowo zwierzątek w zoo. Może po prostu jest za małe i dojdzie do tego za pół roku. Spokojnie. Nie porównuj dzieci między sobą. Każde z nich ma inne predyspozycje. Z czasem się wszystkiego nauczy. A teraz? Teraz niech esploruje książeczkę na własnych zasadach!
Jak kupić?


Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy Etsy.com. Ta strona to tylko portfolio i nie da się na niej robić zakupów. Bardzo bym chciała rozwinąć swoją działalność i mieć swój sklep internetowy, ale na ten moment nie jest to możliwe. W razie problemów napisz do mnie maila, a ja postaram się ułatwić Ci zakupy :)
Dlaczego ceny na Etsy różnią się od tych na stronie?


Na Etsy korzystam z opcji Etsy payment, która niestety nie obsługuje Polskich Nowych Złotówek. Wszystkie ceny musiałam wyrazić w euro. Wy płacicie w złotówkach, ja też na konto dostaję złotówki, ale wszystko jest przeliczane przez euro. Dlatego cena się waha. Co jakiś czas ją koryguję, gdy kurs szaleje, ale wiadomo, że nie dam rady robić tego codziennie. Jeżeli cena na Etsy jest dla Ciebie absurdalna, napisz do mnie.