BAWIĘ I UCZĘ

Siamkuka to nowoczesny projekt angażujący dzieci w wykonywanie prostych manualnych zajęć. Taktylne książeczki wspierają rozwój ruchowy i intelektualny a także pobudzają kreatywność maluchów. Ciekawa forma sprawia, że nauka staje się zabawą.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojego małego Odkrywcy!

Stawiamy na bawełnę!

Wierzymy, że naturalne tkaniny są dobre dla nas i naszej planety! Stramy się sukcesywanie zastępować filc zdecydowanie trwalszą, certyfikowaną bawełną.

Nie chcemy produkować zabawek, które instagramowo wyglądają tylko podczas rozpakowywania. Nasze strony mają przetrwać zabawę w piachu, cieknącą ślinkę oraz przenoszenie w torebce, w której masz dosłownie wszystko!

Szyjemy, szyjemy!

Może to oczywiste, ale niestety nie jest to standard na rynku: nasze książeczki są SZYTE! Niestety niektóre elementy muszą być klejone ponieważ jeszcze nie wymyśliłyśmy jak to obejść, ale wszystko to, co tylko się da, na książeczkę jest przyszywane a nie przyklejane.

Dlaczego? Dla zdrowia. Dla środowiska. Dla trwałości! 

Słuchamy Was!

Staramy się być kreatywne, ale to Ty jesteś ekspertką od swojego dziecka! Jeżeli masz pomysł na stronę albo na jakąś funkcjonalność, której u nas nie widzisz - napisz do nas! Postaramy się to zaprojektować i uszyć specjalnie dla Twojego malucha. Daj znać, co go interesuje albo jakie umiejętności chciałabyś przećwiczyć, a my już coś wymyślimy!

Z założenia chcemy, aby nasze zabawki były spersonalizowane i "szyte na miarę".

W RESTAURACJI

Siedzenie przy stole staje się o wiele przyjemniejsze

NA PIKNIKU

Wrzuć książkę do torby i możemy iść do lasu

PODCZAS PODRÓZY

Czas mija szybciej w trakcie zabawy

Moje inspiracje.

to otaczający nas Świat!